Nasz zespół

.

To ludzie tworzą klimat i miejsca do których chce się wracać

Dr n.med. Michał Rogowski-Tylman

Jest specjalistą dermatologiem-wenerologiem, odbył staż specjalizacyjny w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W roku 2016 roku, na podstawie pracy doktorskiej, uzyskał stopień doktora nauk medycznych.  Zajmuje się leczeniem chorób skóry, jak również wykonuje szeroki wachlarz  zabiegów laserowych oraz z zakresu medycyny estetycznej. Umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach oraz szkoleniach w Polsce i zagranicą.

Dr Grażyna Kulesza-Włodarska

Specjalista II-go stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi.

Od 2003 roku zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry.

Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania tych zabiegów m.in.: Q Med Academi w Paryżu Medical Aesthetics Academy Allergan.

Dr Karolina Czerwińska – Pawlonka

Od ponad 6 lat lekarz stomatolog, specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji, lekarz medycyny estetycznej.

Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów m. in laseroterapia, mezoterapią, zabiegami z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego.

Dr Marcin Noweta

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology ). Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.

Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym

Maria Malina Kabus

Magister kosmetologii, ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, również zagranicznych. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów dermokosmetycznych. Ukończyła specjalistyczny kurs udzielania pierwszej pomocy

Michał Drągowski

Absolwent filologii polskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Stylista, doradca wizerunkowy, pasjonat muzyki, pilot wycieczek po Turcji.
W Gabinecie Aesthetic pełni funkcję koordynatora recepcji i doradcy kosmetycznego.
Swoją pracę wykonuje z uśmiechem, empatią i zaangażowaniem.

Aleksandra Binkowska

Absolwentka Szkoły wokalno-aktorskiej Krzysztofa Krawczyka. Pasjonatka muzyki, mody, urody, zdrowia oraz miłośniczka butów.
Śpiewająco zajmuje się obsługą recepcji a także z uśmiechem i miłym podejściem służy pomocą lekarzom przy zabiegach