Nasz zespół

.

To ludzie tworzą klimat i miejsca do których chce się wracać

Dr Grażyna Kulesza-Włodarska

Specjalista II-go stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi.

Od 2003 roku zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry.

Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania tych zabiegów m.in.: Q Med Academi w Paryżu Medical Aesthetics Academy Allergan.

Specjalista II-go stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi.

Od 2003 roku zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej. Specjalizuje się w metodach wielokierunkowego odmładzania skóry.

Posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania tych zabiegów m.in.: Q Med Academi w Paryżu Medical Aesthetics Academy Allergan.

Dr Karolina Czerwińska – Pawlonka

Od ponad 6 lat lekarz stomatolog, specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji, lekarz medycyny estetycznej.

Zajmuje się szerokim zakresem zabiegów m. in laseroterapia, mezoterapią, zabiegami z użyciem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego.

Dr Marcin Noweta

Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek wielu towarzystw dermatologicznych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology ). Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii. Redaktor prowadzący portalu dermatologicznego e-dermatologia.pl.

Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym

Dr Daniel Nolberczak

Ukończył wydział Wojskowo-Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, na studia poszedł z zamiarem bycia chirurgiem jednak szybko okazało się , że to właśnie największy organ w naszym ciele jakim jest skóra jest polem jego zainteresowania. Sięga po sprawdzone metody leczenia i szuka najbardziej aktualnej wiedzy. Umiejętności zdobywa u najlepszych lekarzy w kraju i za granicą. Zafascynowany nowymi technologiami i najnowszymi rozwiązaniami, które przyniosą naturalny efekt. Pacjentów traktuje indywidualnie i poświęca uwagę konieczną do poczucia zaufania i bezpieczeństwa.

– Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, które dają sprawdzone efekty i są przebadane naukowo a ich stosowanie poparte jest wieloletnim doświadczeniem.
– Posiada bogate doświadczenie w zabiegach korygujących z użyciem wypełniaczy oraz toksyny botulinowej(azzalur, botox)
– Jego pasją są zabiegi wolumetryczne, zabiegi z wykorzystaniem nici i mikroprzeszczepy tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje różnorodne technologie laserowe (Fotona Dualis, Alma Harmony, Sciton) w leczeniu fotostarzenia, rozstępów, poszerzeń naczyniowych wykorzystując podejście minimalnie inwazyjne.
– Precyzja i delikatność wykonywanych przez niego zabiegów pozwalają pacjentowi bardzo szybko wrócić do życia zawodowego bez zauważalnych śladów po przeprowadzonym zabiegu. Zadowolenie pacjenta, skuteczność i dyskrecja są dla niego najważniejsze w pracy zawodowej. Prywatnie miłośnik sportu, rysowania , zdrowego trybu życia, nutrigenetyki

Maria Malina Kabus

Magister kosmetologii, ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, również zagranicznych. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów dermokosmetycznych. Ukończyła specjalistyczny kurs udzielania pierwszej pomocy

Monika Piecyk – Dziuba

Magister fizjoterapii, dyplomowany kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku swojej drogi zawodowej związana z kosmetologią profesjonalną i medycyną estetyczną.
Dzięki ponad 12 letniemu doświadczeniu w walce z niedoskonałościami ciała, problemami skóry twarzy, potrafi skutecznie i kompleksowo łączyć techniki zabiegowe, tak aby osiągnąć jak najlepsze efekty terapeutyczne.
Specjalizuje się w urządzeniach Hi-Tech oraz laseroterapii.
W pracy ceni sobie ciągły rozwój, dlatego permanentnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach naukowych.
Kocha swój zawód, dzięki czemu angażuje w pracę 100% uwagi, życzliwości i serca. Z powodzeniem realizuje oczekiwania klientów pomagając im w osiągnięciu wymarzonego celu.

Michał Drągowski

Absolwent filologii polskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Stylista, doradca wizerunkowy, pasjonat muzyki, pilot wycieczek po Turcji.
W Gabinecie Aesthetic pełni funkcję koordynatora recepcji i doradcy kosmetycznego.
Swoją pracę wykonuje z uśmiechem, empatią i zaangażowaniem.

Aleksandra Binkowska

Absolwentka Szkoły wokalno-aktorskiej Krzysztofa Krawczyka. Pasjonatka muzyki, mody, urody, zdrowia oraz miłośniczka butów.
Śpiewająco zajmuje się obsługą recepcji a także z uśmiechem i miłym podejściem służy pomocą lekarzom przy zabiegach